Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
област Бургас, гр. Созопол
плаж Златна рибка
219 200 €
428 717.94 лв.

(1 754 €, 3 430.53 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 11:09 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 28 пъти.
Площ:
125 m2
Етаж:
3-ти от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2022 г.

Описание на имота:

Без комисиона. Тристаен апартамент с панорама към морето близо до плаж Златна рибка. Апартаментът е на трети етаж, разпределен в просторно антре, дневна с кухненски бокс и трапезария, две спални, две бани с тоалетна, панорамна тераса и балкон. Продава се в степен на завършеност завършен до ключ , оборудвани бани, монтирани климатици, готов за обзавеждане. Имотът е подходящ за целогодишно ползване.

Годишната такса за поддръжка 12 EUR/кв.м. без вкл. ДДС.

Има възможност за закупуване на подземен гараж (30000 евро).

Огледи по всяко време, с предварителна уговорка.
Референтен номер 1675
Особености
Тухла
За контакт:
0885775028
Агенция:
АНТАРИА
0885775028
АНТАРИА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2021 г.
antariasoz.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Созопол, гр. Созопол, ул. Републиканска 4
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
област Бургас, гр. Созопол
плаж Златна рибка
Обява: 1c177865976657247

219 200 €
428 717.94 лв.
История на цената
(1 754 €, 3 430.53 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Созопол, плаж Златна рибка