Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
област Бургас, гр. Созопол
плаж Златна рибка
246 800 €
482 698.84 лв.

(1 552 €, 3 035.45 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 13:14 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 39 пъти.
Площ:
159 m2
Етаж:
4-ти от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2022 г.

Описание на имота:

Без комисиона. Просторен и панорамен апартамент на последен етаж, с изглед към планината и морето в к-с Света София. Апартаментът е на четвърти етаж, разпределен в антре, дневна с кухненски бокс и трапезария, две спални, две бани с тоалетна и панорамна тераса. Продава се в степен на завършеност шпакловкаи замзка.
Годишната такса за поддръжка 12 EUR/кв.м. без вкл.ДДС.Има възможност за закупуване на подземен гараж (30000 евро).
Имотът е подходящ за целогодишно ползване.
Огледи по всяко време, с предварителна уговорка.
Референтен номер 1672
За контакт:
0885775028
Агенция:
АНТАРИА
0885775028
АНТАРИА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2021 г.
antariasoz.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Созопол, гр. Созопол, ул. Републиканска 4
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
област Бургас, гр. Созопол
плаж Златна рибка
Обява: 1c177858084938530

246 800 €
482 698.84 лв.
История на цената
(1 552 €, 3 035.45 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Созопол, плаж Златна рибка