Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Созопол
къмпинг Каваците
98 000 €
191 671.34 лв.

(1 661 €, 3 248.63 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 9:14 на 19 април, 2026 год.
Обявата е посетена 95 пъти.
Площ:
59 m2
Етаж:
4-ти от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2017 г.

Описание на имота:

Двустаен апартамент с изглед към морето, в сграда на около 150 м до плаж Каваците. Апртаментът е с източно изложение, на четвърти етаж, разпределение: антре, дневна с кухненски бокс, самостоятелна спалня, баня с тоалетна, панорамна тераса пред дневната и спалнята. Апартаментът е в отлично състояние, готов за обзавеждане. Възможност за свободно паркиране до сградата.
Годишната такса за подръжка е 150 EUR.
Референтен номер 571
Особености
Тухла
Асансьор
За контакт:
0885775028
Агенция:
АНТАРИА
0885775028
АНТАРИА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2021 г.
antariasoz.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Созопол, гр. Созопол, ул. Републиканска 4
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Созопол
къмпинг Каваците
Обява: 1b177657927620276

98 000 €
191 671.34 лв.
История на цената
(1 661 €, 3 248.63 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Созопол, къмпинг Каваците